خانه محصولاتماشین اکسترودر Kneader

سری دستگاه های خودپرداز ماشین های اکسترودر چهار ماشین پیستونی Kneader

سری دستگاه های خودپرداز ماشین های اکسترودر چهار ماشین پیستونی Kneader

  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
 • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: Cenmen
  گواهی: CE, ISO9001
  شماره مدل: GWHS

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: واحد 1
  قیمت: Negotiation
  جزئیات بسته بندی: 20GP، 40HC، 40HQ
  زمان تحویل: 100 روز کاری
  قابلیت ارائه: 100 واحد در سال
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  مواد پردازش: PVC ، HFFR ، SEMI-CON ، SIOPLAS ، XLPE ، CARBON BLACK خروجی: 100-2000KG / H
  ولتاژ: 380/400 / 415V / 50HZ / 3PH
  برجسته:

  cable extrusion line

  ,

  single screw plastic extruder

  عملکرد دستگاه تمیز کردن ماشین اکسترودر کنرر چهار پین عملکردی G5HS سری GWHS

  خمیرمایه از عملکرد مخلوط کردن و پراکندگی عالی و همچنین عملکرد خود تمیز کردن برای مکانیسم منحصر به فرد و اصول کار خود استفاده می کند. این ماده برای ساخت انواع ترکیبات کابل ، مستربچ رنگی و انواع مواد حساسیت حرارتی کاربرد گسترده ای دارد.

  واحدهای کنرز کنمن به طور گسترده با موارد موفقیت آمیز در همه زمینه ها استفاده شده است. مناسب برای تولید HFFR ، سپر نیمه هادی و ترکیبات کابل XLPE؛ داشتن مزایای جبران ناپذیر منحصر به فرد در ترکیب و گلوله کردن ترکیبات PVC ، مستربچ با غلظت زیاد ، مستربچ سیاه و پلاستیک ترموست همانطور که شرکت Cenmen سرمایه گذاری و تحقیق بیشتری را در مورد خمیر ورق برگشت پذیر انجام داده است ، درخواست ثبت شده نیز به طور مداوم گسترش می یابد.

  ویژگی های خمیر ورق 4 پرواز
  بر اساس فن آوری های خمیر 3 پرواز بالغ ، Cenmen Corp. به تازگی خمیرمایه های سری 4 GWHS پیشرو را معرفی کرد.
  پروازها را به صورت 4 پرواز از 3 پرواز اصلی ارتقا داده و تنظیم مجدد هندسی پروازها و ساختار پین ها را دوباره طراحی کرده ، مسیر حرکت نسبی بین پروازها و پین ها را بهینه کرده است ، که باعث می شود برش های موثر در اصل بسیار افزایش یابد. در ضمن ، شرایط پردازش بدون تغییر است ، در همین حال ، گرمای اصطکاک تولید شده توسط برش منفرد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

  طراحی بهینه سازی پیکربندی مناسب تولید دقیق

  معرفی مختصر

  سری سری کنرهای برگشت پذیر Cenmen طراحی ماژولار را اتخاذ می کنند. سیستم اکسترودینگ و واحد قدرت آن بر روی چهارچوب نصب شده است ، و تمام پیچ های ترکیبی در کلیه سری ها دارای واحد کنترل دمای داخلی مستقل هستند ، که کنترل دقیق دما را انجام می دهند ، دامنه کاربردهای گسترده تری دارند. بشکه تقسیم شده می تواند به سرعت در امتداد جهت شافت باز شود ، برای مونتاژ عناصر پیچ و تمیز کردن بشکه و پیچ مناسب است.                                                                                                               

                                                                                                                          

  خوراک پلیمری و افزودنی

  ذوب و همگن شدن

  تغذیه جانبی پرکننده

  ذوب و همگن شدن

  جداسازی واکسن

  فشار ساختمان

  تصفیه

  گلوله کردن

  کل بخش های فرآیند کنیزر برگشت پذیر به بخش اصلی تغذیه ، بخش همگن سازی ذوب اول ، بخش تغذیه جانبی ، بخش همگن سازی ذوب 2 ذوب ، بخش خلاء و اگزوز طبیعی ، بخش ساخت فشار اکستروژن ، بخش فیلتر مذاب و قسمت نهایی گندله سازی تقسیم می شود.

  با توجه به تفاوت محصول نهایی ، مواد اولیه جامد که باید ترکیب شوند در یک نسبت بهینه از طریق یک مکانیسم تغذیه فعال ویژه سفارشی به دستگاه اصلی تغذیه می شوند. شرکت Cenmen همچنین می تواند انعطاف پذیر موسسات اندازه گیری چند جزء و سیستم تغذیه متمرکز را با توجه به نیازهای واقعی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در تمام سطوح پیکربندی کند.

  پس از ذوب شدن مواد ، اجزای مایع مورد نیاز مستقیماً از طریق یک پین توخالی مخصوص به ذوب تزریق می شوند.

  از آنجا که از اصل اختلاط ویژه کارد کنکن برقی استفاده می شود ، بیشتر انرژی گرما برای ذوب مواد توسط انرژی برشی حاصل از تعامل بین پیچ و پین تأمین می شود ، مصرف انرژی برای هر واحد تولید کمتر است.

  پرکننده در قسمت تغذیه جانبی مواد ذوب اولیه مواد اضافه می شود ، به طوری که راندمان تغذیه بهبود یابد ، دمای سیستم کاهش می یابد.

  در عین حال ، به منظور بهبود بیشتر تغذیه ، در قسمت اصلی تغذیه و بخش تغذیه جانبی درگاه اگزوز طبیعی وجود دارد ، به گونه ای که می توان هوای وارد شده در مواد را به طور طبیعی تخلیه کرد که این امر باعث افزایش راندمان تغذیه و بدین ترتیب به هدف افزایش خروجی موتور اصلی می رسد.

  مواد اولیه هر مؤلفه در بخش همگن دوم بیشتر مخلوط می شوند و سپس اجزای فرار و رطوبت موجود در مذاب توسط مکانیزم اگزوز خلاء که در آخرین منطقه پردازش روی سیلندر تنظیم شده است استخراج می شوند و سپس وارد بخش ساختمان سازی فشار می شوند.

  بسته به روند پردازش مواد مختلف ، شرکت Cenmen می تواند یک اکسترودر تک پیچ یا پمپ مذاب را به عنوان واحد ساخت فشار فشار فراهم کند. طراحی دو منظوره می تواند به ترتیب تنظیم فرآیند را در بخش اختلاط و فشار فشار اکستروژن انجام دهد و حداکثر در برنامه های مختلف ملاقات کند.

  ویژگی های خنجر برگشت پذیر 4 پرواز:
  بر اساس فن آوری های خمیر 3 پرواز بالغ ، Cenmen Corp. به تازگی خمیر ورق های برگشت پذیر سری 4 پرواز پیشرو را معرفی کرد.
  پروازها را به صورت 4 پرواز از 3 پرواز اصلی ارتقا داده و تنظیم مجدد هندسی پروازها و ساختار پین ها را دوباره طراحی کرده ، مسیر حرکت نسبی بین پروازها و پین ها را بهینه کرده است ، که باعث می شود برش های موثر در اصل بسیار افزایش یابد. در ضمن ، شرایط پردازش بدون تغییر است ، در همین حال ، گرمای اصطکاک تولید شده توسط برش منفرد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

  خروجی بیش از 250٪ بهبود یافته است

  حداکثر سرعت عملکرد واقعی سری GWHS به 600 چرخش در دقیقه افزایش می یابد در حالی که افزایش درجه حرارت مواد در اصل ثابت می ماند ، ترکیب پیکربندی مارپیچی مجدد و نوع پین باعث راندمان تحویل مواد با ثبات تر و تولید بیشتر تجهیزات.


  هزینه کل خدمات تجهیزات به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

  در مقایسه با واحد ترکیبی معکوسکننده 3 پرواز برگشتی ، خروجی میکسر متقابل سری GWHS بسیار بهبود یافته است و هزینه تهیه تجهیزات بدون تغییر نگه داشته می شود ، همراه با سیستم کنترل الکتریکی هوشمندتر و طراحی ارگونومی تازه به روز شده ، کل چرخه عمر هزینه کل خط تولید بسیار کاهش یافته است ، که بازگشت ارزش طولانی مدت را برای کاربران به ارمغان می آورد.

  پیچ خوراک عمودی
  مجهز به پیچ تغذیه فعال و قیف مخصوص مواد مختلف ، می تواند برای افزودن انواع مواد اولیه از قبیل دانه ، برش ، پودر و فیبر استفاده شود.
  سیستم تزریق
  مجهز به پین ​​توخالی قفل شده متصل به میکسر ، مواد افزودنی مختلف مایع را می توان با توجه به شرایط مختلف پردازش مواد به موقعیت مورد نیاز تزریق کرد.
  محفظه واکسین / محفظه گاززدایی طبیعی
  درگاه اگزوز روی بشکه دستگاه محفوظ است ، محفظه اگزوز خلاء یا محفظه اگزوز گاز طبیعی با توجه به شرایط مختلف فرآیند پردازش می تواند آزادانه ترکیب و مونتاژ شود.
  پمپ دنده ای
  مناسب برای پردازش یک ذوب کم ویسکوزیته است ، می توان از طریق پیچ فلنج با یک میکسر میکسر متصل شد و جای پیچ تک مرحله ای را از طریق پمپ موتور محرک خارجی جایگزین کرد.
  تعویض صفحه
  با توجه به مواد خاص پردازش و الزامات مربوط به فرآیند ، می توان یک سیستم تغییر خالص سفارشی برای فیلتر مذاب انتخاب کرد.

  سیستم گلوله کردن چهره
  با اکسترودر پریز برق یا فلنج پمپ ذوب شده ، از جمله یک صفحه گرمایش ، سر قالب گلوله ای ، موتور درایو و محفظه گلوله ای متصل شده است.
  تحت سیستم گلوله سازی آب
  مناسب برای رسوب زدایی ذوب کم چسبناک.
  سیستم انتقال ، پردازش و ذخیره سازی محصول
  شرکت Cenmen دارای سیستم گرانول کمکی برای انتقال ، سرمایش ، خشک کردن و ذخیره سازی سیستم برای هر نوع سیستم گندله سازی است.

                 

  سیستم کنترل از راه دور هوشمند
  کنترل اتصال خودکار PLC برای خط تولید منفرد: تأمین مواد به خط تولید ، تجهیز به کاوشگر متحرک و خط انتقال ویژه از طریق سکوی میزبان مبدل سیگنال به اتاق کنترل عمومی منتقل می شود و به نتیجه رسیدن به زمان واقعی نظارت بر آن می رسد.
  کلیه خطوط تولید در کارگاه تولید برای مدیریت کنترل عمومی متمرکز شده است. وظایف مختلفی مانند جمع آوری داده ها ، نظارت بر تولید و مدیریت و غیره را انجام دهید تا با هر خط تولید هماهنگ سازی شود تا رویه ها ، عملیات ها و غیره تنظیم شود.
  از طریق خط انتقال ویژه ، داده های کنترل PLC هر خط تولید در کارگاه تولید سیستم مدیریت عمومی کنترل به کامپیوتر دفتر عمومی منتقل می شوند ، برنامه را تنظیم می کنند ، بهره برداری و غیره را همزمان با هر خط تولید به صورت همزمان انجام می دهند تا اتوماسیون و اطلاعات را تحقق بخشند. مدیریت.

  اطلاعات تماس
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  تماس با شخص: admin

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات